Prikaz jedne poruke
Stara 13.6.2008, 10:53   #68
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Ako nameravas da povremeno radis nesto drugo osim igranja igrica i chatovanja sa ovim slusalicama onda ih zaobidji u sirokom luku.Odziv od 50Hz-16000Hz znaci da ces imati jako plitke basove i veliki nedostatak visokih tonova.
Iskreno bih ti preporucio da pojuris standalone slisalice+mikrofon a ne neki od hedsetova.Mikorfona koji se kace kao bubice na majcu ili slicno imas koliko volis i dobro rade posao.Mozes da probas da nadjes AKG K-55 slusalice one odgovaraju tvojim potrebama jer su zatvorenog tipa(ne "propustaju" zvuk) a i cena je mislim negde oko 35e.Malo je teze naci zatvorene slusalice za pristojne novce kod nas.Takodje mozes da bacis pogled na recimo Koss UR-29 koji kosta negde oko 3.500din.Takodje je zatvorenog tipa i kao vecina takvih slusalica ima malcice naglasen bas.
Ja sam precizirao za sta ih koristim i za sta su dobre,pa sam ih samo za tu namenu i preporucio...za igrice i chat mi ne treba jak bas i ne znam kakav kvalitet visokih tonova,kao ni vecini koji kupuju neki headset...za sta su namenjene ove sluske su meni,ponavljam meni odlicne(naravno gledajuci odnos cena/kvalitet)...i ja nisam pao s marsa pa da ne znam da postoje bolje i kvalitetnije sluske,i za vece pare...imam i sony-jeve,starije al solidne koje koristim naravno za kvalitetnije slusanje zvuka tj muzike(sto bi ti rekao bas i visoke tonove)...
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke