Prikaz jedne poruke
Stara 15.2.2009, 1:36   #317
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Opera vs Firefox

Jel još neko osim mene ima problema sa time da se dolazni headeri pogrešno interpretiraju u Operi Mislim, kada kliknem na bilo koji link u Džemailu Džemail obično šalje headere za forced download (Save dialog umesto otvaranja u browseru) ali kod mene na verziji 9.63 bukvalno svaki fajl se otvara pa..bukvalno... tj. otvara se sadržaj u Džemailu. Plus što ne mogu da vidim nijednu sliku na javnim file hosting serverima kao što je to slučaj recimo ovde na forumu gde svuda vidim link umesto embedd-ovane thumbnail slike koja kada se klikne na nju vodi na full verziju. Meni se samo otvori mala sličica.

Firewall nije u pitanju čak sam radio i full instalaciju sa prethodnim brisanjem svih profilskih foldera i podešavanja i sve ostaje isto.

Imao sam sličan problem i u FF-u ali sam ga rešio čišćenjem keša a ovde u Operi iskreno ne znam šta više mogu da joj radim da bih ovo poćerao...A da...U Operi 10 sve radi kako treba ali nije to to IE i FF takođe funkcionišu bez problema samo Opera 9.63 štekće i brekće
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke