Prikaz jedne poruke
Stara 25.1.2006, 16:42   #6
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Nova konfiguracija

Citat:
Mean_Machine kaže:
Ovaj gigabyte X6oopro ima koler na procesoru,video sam na google images,ali nema ni obican hladnjak na memoriji .Imaju dva modela jedan sa aluminijmskim hladnjakom i ventilatorom i jedan sa bakarnim hladnjakom i velntilatorom,ovaj poslednji cini mi se da je sa 256DDR(skuplje a nicemu ne sluzi samo lepse izgleda.Cena prvog je 76 evra,pa sam siguran da nije pasivni heatpipe jer to gigabyte naplacuje dosta.
A sto se tice drugih kartica(skupljih) to sada mi probija budzet i to dosta,ko zna modza kasnije.X700 kosta 100 evra a i on mi je skup.
Sempron koristi stari socket tako da kasnije neces moci da nadogradis na Athlon 64 ili X2, takodje ti je graficka losa ako mislis da je ne mijenjas u sledece dvije godine. Preporucujem ti da uzmes neku nVidia karticu koja podrzava shadere3.0, jer ce ti trebati u novijim igrama.

P.S. Ako hoces da igras specijalno igre, sada zaboravi dvd rezac, memoriju smanji na 512 i smanji neke druge stvarcice pa kupi 6600GT, jeste da je 170 ojra, ali za tu cijenu dobijes vrhunsku karticu. Usput, ja skupljam pare za nju
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke