Prikaz jedne poruke
Stara 16.12.2012, 23:56   #204
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Preporučite mi horor igru

Mehanika Silent Hill dvojke ni ne zahteva mis kao mis, a sad da li ces ti da koristis levi klik samo od celog misa ili neki taster na tastaturi, to je vec manje vise ista stvar. Sama igra je odlican port, i graficki i dan danas izgleda odlicno (bolje i od Homecominga npr). Nema bagova, nema seckanja niti icega. Cak su dodatno dopeglali PS2 verziju - izbaceni su loading screenovi, bolji kvalitet zvuka kao i vec pomenuta grafika.

Dok je Homecoming djubre u svakom pogledu sto se tehnickog aspekta tice. Prvo, konzolaski zakucan frejmrejt na 30 koji vise izgleda kao 15 s obzirom da sve secka kao ludo. Graficki igra izgleda gore od SH2 i 3, a bogami i od cetvorke, daleko losije izgleda nego na konzolama, isprane teksture itd. Ingame mapa koja ne moze da se vidi cela te je mahom neupotrebljiva i ne razumem zasto uopste postoji. Loading ekrani od po 15ak sekundi za svaka druga vrata. Uzasna kamera koja je ili prespora ili prenagla, nema zlatne sredine. Pola ljudi koji su igrali igru se zale da im zvuk ne radi, druga polovina (kao ja) su imali problema sa raznoraznim grafickim bagovima/anomalijama itd.

Meni se sama igra mnogo svidja, ali da je uzasan port - uzasan je.

Spoiler za SH2 Screenshot:


Spoiler za Homecoming screenshot:
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke