Prikaz jedne poruke
Stara 4.12.2017, 23:47   #1
justVLA
Član
 
Član od: 2.3.2010.
Poruke: 78
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Pomoć oko konfiguracije za Oculus Rift i za mining

Zdravo ljudi!
Šta se radi?

Može li pomoć oko konfiguracije za Oculus Rift? Trenutno imam i5 4560, GTX 970 4GB, 8GB DDR4 RAM i SSD Samsung Evo 850 i nove aplikacije i igrice za Oculus su počele da zezaju (javlja grešku o nedostatku memorije, mislim na grafičkoj). Planiram da uzmem nov komp, neka preporuku za Oculus?

Budžet mi je do 1000€, ali svaka ušteda je dobro došla (u suštini tražim najbolji odnos cena/performanse). Preferiram Intel i Nvidia. Tnx in advance

Drugo, postoji li tema na forumu o mining-u? Planiram da kupim jedno dva riga za mining pa me zanima ima li neko neki savet? Planirao sam da pravim rig sa 5 1080-ica ali me je danas pokolebao drug sa pravim mining rigovima (konkretno AntMiner s9). Može li neko da me uputi?

Hvala svima na pomoći - super ste! Zadnji put sam pisao povodom konfiguracija za igraonicu. Kompovi su kupljeni i igraonica radi već 7-8 meseci. Ako ikoga put navede u Leposavić, Kosovo, Srbija, Evropa, Planeta Zemlja, neka se obavezno javi - moj je gost! LAN gaming i uvozno pivo na račun kuće!

Živi bili!

Poslednja ispravka: justVLA (4.12.2017 u 23:55)
justVLA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke