Prikaz jedne poruke
Stara 12.1.2007, 19:30   #38
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Citat:
uros@3D kaže:
Evo mojih kolica broj dva (prva je bila RX8 ako se ne secate) Model sam poceo 11. decembra (2006), nisam redovno pravio ali sam se sad za raspust dohvatio posla i evo negde sam pri kraju. Pravo da kazem potpuno sam se razocarao Kola nisu ni upola onoga sto sam zamislio, imao sam dosta problema sa modelovanjem, cak i vise nego kod prvih kola neznam zasto. Lepo sam poceo i vec posle pola sata sam se izgubio totalno u onoj sumi vertexa i linija. Verovatno nemam dovoljno iskustva sa modelovanjem, mislio sam da ce s ovim kolima biti bolje ali grdno sam se prevario. Necu se vise muciti sa ovim ipak je to preveliki zalogaj za mene, samo kad zavrsim ovo bacam se na vezbu! Ovo sto sada vidite nije zavrsni model ostalo je jos toga ali nemogu sad da nabrajam....

P.S. Ne, felne nisu moje...
Modelovanje kola je stvarno težak posao. Ja sam pre nekoliko meseci počeo prema nekom tutorijalu, i odustao na polovini. Nisam imao strpljenja...
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke