Prikaz jedne poruke
Stara 2.10.2020, 10:37   #253
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Horizon Zero Dawn

Citat:
ognjen_ogi kaže: Pregled poruke
Znam da se mnogi nece sloziti ali igra je tesko blejanje,bolja mi je Tale of innocence.Meni se ne dopadaju mnoge igre,ukljucujuci Witcher 3 i RDR2,tako da uzmite ovo sa rezervom jer ja nisam validan predstavnik ukusa za siroki auditorijum.Witcher 1 mi je bolji od trojke,ok igre su mi MetroExodus,DS 3,Vampyr,Chernobylite,Deusex md,Stalker,Resident evil,Tomb Raider,Skyrim,Total war Atilla,Football manager itd...
Tebi prosto ne lezi ovaj tip igara i nema sta ko da ti zameri.

Ja igru, recimo, imam odavno na soniju i iz treceg puta sam stigao do Meridiana i okoline ali jednostavno nisam mogao da je igram na gamepadu.Na misu i tastaturi nisam mogao da se odvojim od igre dok nisam presao i glavnu igru i FW. Imao sam nesto preko 80% glavne igre i nesto malo manje od 80% FW.Igra ima predobru pricu po meni.Vrednu odlicnog filma.Inace ne volim puno filera, oslobadjanja kampova, jurnjave za itemima i resursima zbog sminkanja i apgrejda ali mi ovde zaista nije tesko padalo. Ima puno interesantnih sporednih kvestova i raznoraznih relika iz starog sveta koji itekako dopunjuju pricu. Recimo, pronalazak datapada koji daje informacije o zabranjenom zapadu, sada kada znam da izlazi drugi deo vezan za njega me je odusevio. U poslednjoj trecini igre, kada se popnem na neki planinski vrh i zastanem malo, uradim retrospektivu sta sam sve prosao od onog devojcurka sa pocetka... imam bas osecaj da sam ziveo sa Ejloj tih par nedelja. Odmah posle Horizona sam poceo Tsushimu i isto je sve fantasticno ali se slazem da ljudi zaista moraju da obrate paznju, svi koji prave ovakve igre, apsolutno nema potrebe za toliko prateceg sadrzaja! Koliko god ja ne zelim, cim mi se pojavi neki ? u okolini moram da odjasem da vidim sta je. Odvlaci paznju i posle odredjenog vremena pocinje da smara uzasno. Ne da ja ne moram da ih jurim, nego nema potrebe za svim tim tricama i kucinama.

Inace na mom kompu na 2k, sve na ultra, igra nije padala ispod 40fps, a za celu igru sam imao mozda 5-6 ctd-a

Top 10 svih vremena za mene.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke