Prikaz jedne poruke
Stara 12.3.2021, 13:31   #27
LORD MJ
Član
 
Član od: 22.5.2012.
Poruke: 34
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Novi monitor do 25000 din za igranje

Ja sam na kraju odlucio da porucim Dell U2419H.

Malo sam jos istrazio tu celu stvar oko 144 Hz, i nasao jako lepu temu. I tu sam otkrio da ne bih trebao imati previse problema.

Onda sam odlucio da istrazujem preporuceni AOC model i otkrio sam da mnogo korisnika ima problema sa mrtvim pikselima, ili po otpakiravanju monitora, ili posle samo par nedelja koriscenja.

E sada, ja znam da je to stvar lutrije, da to moze da zadesi bilo kog drugog proizvodjaca, da ce ljudi pre pisati negativne kritike na internetu nego pozitivine. Ali me to potaklo na jedno drugo razmisljanje.

AOC je budzetski brend, barem koliko sam ja uspeo da shvatim. A Dell je, ipak Dell. A meni trenutno treba ta pouzdanost i sigurnost da ce moj novi monitor docekati novu konfiguraciju, kada cu ga i menjati. U kombinaciji sa tim da znam da cu dobiti ekstra kvalitetnu sliku na koju sam navikao kod Ultrasharp modela, mislim da je moja odluka veoma smislena. To mi sve mnogo vise znaci od 144 Hz, i cak sam spreman to malo vise i platiti. I ko zna, ako ovaj monitor dozivi novu konfiguraciji, bice odlican sekundarni monitor.

Zelim iskreno da se zahvalim svima koji su ostavili svoj doprionos u ovoj temi. Neke nove stvari sam cak i naucio, jer iskreno, nisam toliko pratio monitore u poslednjih par godina. Samo sam znao da broj piksela i Hz raste.

Znam da se neki od vas nece sloziti sa ovom mojom odlukom, ali mislim da sam je napravio veoma smilseno. I znam sa sigurnoscu da kada dodje i taj dan kada cu da kupujem pravi gaming monitor, da cu imati i kome da se obratim.
LORD MJ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LORD MJ na korisnoj poruci:
player1 (12.3.2021)