Prikaz jedne poruke
Stara 4.2.2014, 20:02   #1789
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke

Mrzim Facebook! Volio bih da nestane i on i sve društvene mreže. Odvratne su mi slike, poziranja, lažna predstavljanja, lajkovi, foliranja.. Sve takve korisnike (a većina je takva) bih protjerao u Sibir u društveno/popravno/radne kampove, da kopaju ugalj i naftu i sijeku drva, da bude korisni.
Ne kapiram kako mozes da mrzis neki servis? Ili ga koristis, ili ne.

Ja FB koristim od 2007. U friends listi su mi iskljucivo ljudi koje poznajem licno. S obzirom da zivim u SAD, daleko mi olaksava kontakt s prijateljima sirom sveta. FB je najjednostavniji nacin da svoje prijatelje drzim ukljucene u svoj zivot, a i oni mene u svoj. Kada su ti ljudi s kojima zelis da ostanes u kontaktu rasuti na nekoliko casovnih zona, skype i telefon postaju malo nezgodni.

FB koristim dosta i u poslu. Radim kao trener. Najvise s uzrastom od 10-19 godina. Ovde mi je FB strasno olaksao i ubrzao komunikaciju. Vecini klinaca je FB ukljucen stalno i sva obavestenja dobijaju momentalno. Lako im je da me kontaktiraju, a i meni njih.

FB sam podesio da ne primam update od ljudi koji me ne zanimaju. Ono sto delim, mogu da vide samo ljudi koji su u friends listi.

Boldovano, zbog cega se, onda, na forumu ne predstavljas punim imenom i prezimenom?
mvasic je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mvasic na korisnoj poruci:
ZoNi (6.2.2014)