Prikaz jedne poruke
Stara 24.9.2014, 22:22   #10
Bogy95
Član
 
Član od: 2.4.2011.
Lokacija: Bosna i Hercegovina, RS, Zvornik
Poruke: 34
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Lenovo B580 Laptop problem

Evo ovako, sta sam pokusavao. Hibrenacija je iskljucena u windows znaci kod power options, pa advanced postoje neki parametri, sleep je iskljucen. Tako da samo shut down treba da odradi. E sa restart tacno je da mu treba par sekundi da odreguje, znaci ugasi se i par sekundi mu treba da se upali.

Za ctrl+alt+del ne radi, jedino nisam pokusao da zadrzim par sekundi. Bios je je vracen na fabricku verziju. Laptop je jos u garanciji pa ce najverovatnije u servis, pokusan je force shutdown shourct ali bezuspesno.

Drajveri nisu, jer kada sam instalirao win7 juce, clean bez updatea i bez ikakvog softwera, zabaguje na onoj slici shuting down. Inace zagrijava se puno pa je verovatno pun prasine, ne otvara mi se zbog garancije, tako da mu servis ne gine. Hvala na pomoci ljudi, ako je neko uspeo softwerski da resi neka kaze, svasta sam pokusavao, al nade jos ima. E da, postoji bios od drugog laptopa isto marke lenovo, koji ima neke fiksove u vezi ovog problema. Da li moze on da se flasuje da ne zeznem nesto?
A ovo sam vas zamucavao nije dzabe, to je zato sto ce u servisu da ostane mesec dana, a meni za faks treba.

Poslednja ispravka: Bogy95 (24.9.2014 u 22:35) Razlog: Greske u pravopisu, izvinjavam se.
Bogy95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke