Prikaz jedne poruke
Stara 6.9.2014, 0:35   #705
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Problemi sa CD/DVD uređajima

Da javim da i dalje nisam resio problem sa ovim uredjajem ...

Ovaj Windows Repair tool mi nista nije pomogao, cak mi restartuje komp kada probam da kliknem na opciju "Open repairs"...

Rezac je Asus cb5216A i pre neki dan sam uspeo da narezem CD ali prazne DVD-jeve nijedan program ne prepoznaje...Dobijem error "No disc inserted" , "No media present" i slicne ...

Pre mi ga nije bilo u device manageru a sada ga ima pod oznakom odozgo(asus cb5216A) i oznacen je kao Device 1 i u my computer ima oznaku E: , dok je Device 2 obelezen sa drugom oznakom(poduzom) a my computer ga vidi kao G: ...

Kada ubacim prazan dvd za rezanje i desni klik nad E:/properties/hardware/selektujem asus cb5216A pa properties/DVD region i kliknem populate--> pise mi da nema diska u rezacu...a disk je unutra... kako ???

Probao sam da pobrisem upper filters, probao da ocistim komp sa raznim registry/windows/antivirus cleaner-ima, proverio kablove, probao vise programa za rezanje, probao sa windows repair tool, probao razlicite proizvodjace diskova(Princo, Verbatim, maxell), updateovao firmware i sto drugih cuda, ali nista ne pomaze... Kako da resim ovo ?

Dvd cita narezane medije ( i CD i DVD ) ...

Hvala
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke