tema: Fifa 13
Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2013, 17:01   #899
nickaveli
Član
 
Član od: 15.4.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 34 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Fifa 13

Citat:
Morandi kaže: Pregled poruke
Ajde mi samo reci o kakvim to ti citovima govoris? Ja jos nisam video nijednog sumnjivog. Na stranu to sto je igra skriptovana i nekad ti jednostavno ne da da das gol, a protivniku sve polazi za nogom.

A sto se tice servera, to sto si rekao je laz. Igra klizi u 90% slucaja, retko se desavaju lagovi.
Ako igras "Ultimate Mode" onda mora da si nailazio na citere, ali to samo ako imas vise od 200+ odigranih utakmica, a ako nemas toliko odigranih utakmica onda jos uvek te igra ne uparuje sa citere. E sad pitas me kakav je to cheat ? upitanju je Trainer koji se skine i on omogucava da kad cim pocne tekma automacki se citer koji ga koristi diskonektuje i uvek dobije pobedu nad tobom od 5-0 plus 700 poena cini mi se, a ti dobijes samo 300 poena i tebi ne racuna nikakvu pobedu niti izgubljen mec vec samo obicnu diskonekciju protivnika u prvih 5min. I taj trainer moze da se namesti da radi sam kao bot npr. sto znaci da citer ode da spava nocu a bot sam nalazi protivnike i pravi pare tj farma ih. I za nedelju dana citer koji to koristi moze da zaradi i do 5.000.000 onih poena sto se koriste za kupovinu igraca ili ugovora za igrace itd. i to samo za nedelju dana

Evo dacu ti video pa pogledaj kako to izgleda:

Fifa 13 Cheat


E sad, ako nailazite na ove citere kad igrate Season Online na Ultimate Mode onda javite mi na ovoj temi da vam kazem kako da ih prepoznate i da ih "zeznete" pre nego sto pocne mec i oni dobiju pobedu nad vama u prvih nekoliko sekundi , i plus sacuvacete ugovore za igrace sto je najvaznije. Ali ako ne nalazite na ove citere sto farmaju onda da ne pisem za dzabe.

A sto se tice servera pa dobro ne kazem da su im serveri sad dno dna, ili bas toliko losi, samo sam hteo da kazem da ranije umelo da u toku meca zalaguje opasno ili da se desi da te izbaci iz servera tipa "error EA server" ili "You are not sign to Origin" tako te greskice i to bas kad vodis i plus kad te izbaci sa servera ne racuna se nista , odnosno racuna se kao ne odigrana utakmica, sto i te kako moze uzasno da iz iritira coveka. Verujem da se to svima desavalo ko je igrao "Season Mode", ali vidim da u ovoj godini sad to mnogo bolje klizi nego ranije s tim sto koliko sam mogao da primetim brzinu igru sa "Fast" prebacili na "Normal" ili na "Slow".

Ako neko zeli da potpise peticiju protiv citera to moze da obavi na ovom linku:

http://forum.ea.com/uk/posts/list/1928843.page

Ovu peticiju su potpisali vise od 600 ljudi cini mi se a mozda i mnogo vise, nisam siguran. Ali dzabe EA nista ne preduzima u vezi citera niti ce uopste. Svi predlazu da EA stavi punk buster kao sto BF3 ima ali nista od toga. Mnogi kazu da je razlog to sto EA dobro profitira od ovih citera jer oni najvisu otvaraju te pack-ove sto ea daje i oni trose ( pravi) novac na te pack-ove , sta znam....

A da se kontaktira EA preko supporta ne vredi jer ti samo uzvrate email da treba da uradis repair igre ili novu instalaciju igre sto naravno nema veze s vezom, i ako sam to prvi put uradio kad mi rekli jer tad nisam znao za ovaj problem sa citerima ali naravno nije pomoglo.


@Flamingos Ovaj problem sa citerima postoji jos od Fife12 i tad EA nista nije preduzeo u vezi toga i svi se nadali da ce u Fifi13 biti drugacije ali jok sve je isto, samo sto sad ima mnogo vise citera koji iz dan u dan sve vise farmaju i za nepunih nedelju dana kupe C. Ronalda i Messija za nekih 12-13mil.Sto je najgore ovaj isti problem sa citerima bice i u Fifi14 znaci stvarno smesno. E na to sam misleo da EA bas briga u vezi PC zajednice.

Tako da nista ja ljudi ovde ne izmisljam niti zelim neku sad raspravu taman posla , vec sam samo pomenuo onima koji kupuju igru da znaju na cemu su, samo sam reko kako jeste nikako kako nije, i te kako preporucujem da se ova igra kupi jer ume da pruzi dobru zabavu samo sam reko da ima dosta citera u ovoj igri, ali to se odnosi samo na Ultimate Mode. Fifa 13 mozda i jeste najbolja simulacija fudbala danasnjice i verovatno uzimam i Fifu 14 ( samo ako se ovo sa citerima sredi sto mnogi znaju da to nece biti slucaj ) jer mi Fifa 13 pruzila neverovatnu zabavu jos od oktobra meseca od kad sam je uzeo.

Poslednja ispravka: nickaveli (6.3.2013 u 17:37)
nickaveli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke