Prikaz jedne poruke
Stara 30.5.2012, 22:12   #14
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Iron Front – Liberation 1944

Nije moguce preskociti tutorijal, ja za sada u tom segmentu nisam imao mnogo problema. Igra izgleda jako dobro i deluje zanimljivo. Poceo sam kampanju i zaista nemam osecaj da je ARMA mod vec deluje kao potpuno nova igra (sto donekle ona i jeste). Sto se tice detalja moram da priznam da sam prijatno iznenadjen (pogotovu mi se dopadaju uniforme). Zvuk nesto losiji, karabini zvuce kao petarde, eksplozije i ostali zvuci mogu da prodju. Gejmplej ne treba preterano opisivati, ko je igrao ARMA zna na cemu je. Sto se tice tehnikalija tu je stvar nesto losija. Pre svega morate biti svesni cinjenice da FADE i ovde hara (vazi naravno za narodnu vrziju). Igra se vuce u nekim trenutcima, AI nije bas sjajan, boljka oko nepreciznog oruzja je opet tu. Doduse ARMA je uvek bio bagovit tako da i ovde nema mnogo poboljsanja na tom polju (jos ako dodamo FADE, stvar je jos gora).

Nego da pitam ja....Igram nemacku kampanju i zaglavih se na prvoj misiji (odmah nakon tutorijala). Naime, unistena su ona dva T34 u napadu, sada imam zadatak da izvidim i korigujem artiljerijsku vatru. Tu lezi problem, jer kada sednem u Kubelwagen AI vozac upali motor i samo stoji nikako da krene. Komandovanje nije dostupno, tako da ne mogu da mu naredjujem nista. Da li jos neko ima ovaj problem?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke