tema: Nba 2k22
Prikaz jedne poruke
Stara 22.12.2021, 15:10   #34
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Ja sam poslednju kupio 2K18 u mojoj STEAM galeriji. Uvek sam prvo probao pirata i ako mi se svidi, onda pazarim. Sve posle 2K18 do 2K22 bilo je mučno igrati My League, jer je gameplay bio apsolutno užasavajući.

Kada sam probao CODEX verziju 2K22 baš mi se svideo upravo gejmplej. Otpeglao sam 3-4 utakmice sa uživanjem i rekao sebi da ovo moram da kupim. Zbog rostera, nekih kozmetičkih detalja, a i došao sam u tu fazu da me sramota da igram piratsku verziju nečega što mi se sviđa, a malo toga mi se svidi u ovim godinama.

A najgore je što je piratska, CODEX verzija, bar dva puta stabilnija i bolje radi od legalnog krša koji sam platio 20ak evrića. I kojem je gejmplej uništen, te sam, ovaj put, mirne duše instalirao piratsku verziju koju sada bez griže savesti igram i dalje. A i moderska zajednica je življa nego što sam i u najluđim snovima očekivao.

Ukratko, ako ne igrate online boodalaštine ovo je zaista odlična simulacija košarke, ako se igra neplaćena verzija. My League i My Team modovi su prokleto zanimljivi, a i same utakmice umeju da budu izuzetno uzbudljive.

Što su satrli u originalnoj verziji pretvorivši je veoma brzo u neigrivo đubre.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
NaraYan (23.12.2021)