Prikaz jedne poruke
Stara 31.8.2011, 12:37   #1
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Strateski plan upgrejda

Imam u planu strateski da upgrejdujem trenutnu kucna masina iz mog profila, pod strateskim mislim ne sve odjednom vec kroz 2 meseca polako kako finansije budu odobravale. E sad jedino sto me muci a to je da li sacekati Bulldozer ili pak preci na Intel. Ono sto trenutno imam od komponenti jeste Kingston DDR3 memorija 2x4GB 1600MHz HyperX C9D3. E sad razmisljam o kupovini stvarno jedne dobre AM3+ ploce i na nju cu prvobitno zadrzati trenutni X6 1075T dok ne izadju Bulldozeri ciljam na neki 8-core, mada sa druge strane ne znam koliko bi neka varijanta i7-2600K bila isplatljivija i znaju li se neke cene bulldozera u opste i okvirne performanse. I sve kao slag na tortu bi bio neki GeForce GTX 560 ili nesto kao kada sam uzeo 9600GT da malo potraje duze ono sto kazu kartica koja i posle 2-3 godine nosi sa lakocom, radeon mi otpada zbog Cude, koji mi je jako bitan.

E sad kao i obicno moram da napomenem da namena racunara iskljucivo za video editing, kompresije, prvenstveno, igre tu i tamo . Takodje bitna stvar bilo kakav overclock ne dolazi u obzir.
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke