Prikaz jedne poruke
Stara 24.10.2012, 18:21   #9
Miško78
Novi član
 
Član od: 14.9.2012.
Lokacija: Beograd, Lion
Poruke: 16
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 16 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Miško78
Određen forumom Re: LAN Party 25.-28.Oktobra

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Izvini sto spamujem,necu ici,ali zar ne mislis da vam je ovo malo nezgodan termin za lan party?Mislim u ovo vreme u skolama krecu da smaraju,ispiti krecu,a postoji dosta ljudi na forumu koji imaju posao.Ni vreme nije sjajno pogotovo zato sto treba dosta da se putuje(bar je tako meni s obzirom na to da sam iz Bg-a).Bilo bi bolje recimo negde u Maju ili Junu organizacija,tad bi meni bas odgovaralo.Izvini jos jednom,samo predlog
Ne ljutim se, nema šta da mi se izvinjavaš. Mi svi koji idemo imamo porodice i radimo. Svi smo preko 3 banke i mogu da kažem odgovorni ljudi, poziv je upućen mesec i po dana ranije da bi svako mogao da se organizuje. Neki su uzeli odmore, neko slobodan dan i sl. Evo jedan od nas je postao ćale pre mesec dana pa ide, ja imam dvoje male dece pa idem. Ako postoji želja za ovakvim tipom zezanja postoji i način da se ode, mi to tako radimo evo već blizu 10 godina. Vreme nije baš najsjajnije, dugoročna prognoza kada smo određivali datume je govorila drugačije, ali i ovako se 4 dana bulji u monitor, što gore vreme to bolji LAN to mogu da kažem iz iskustva. Recimo pre 2 godine baš u Jarmenovcima smo oborili naš rekord u neprekidnom igranju, napolju je bilo oko 0°C i grozan početak Oktobra, a mi smo pržili COD5 i Rome TW 16 sati. Jarmenovci su na sat i po od Beograda kad ja vozim a vozim prilično sporo Ovo nije poslednji LAN koji organizujemo već sledeći je tradicionalni novogodišnji koji će biti organizovan ili u poslednjoj nedelji 2012. ili u prvoj 2013. I biće u sigurno u Beogradu. Očekujte 3-4 poziva godišnje od naše ekipe.
Miško78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke