Prikaz jedne poruke
Stara 13.3.2011, 17:41   #500
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 2/2011 "Posle DL-ovanja nema kajanja"

@oluja
Nisam ja taj post napisao zato sto mi je bilo dosadno, vec je taj post posledica necijihi drugih desetina i stotina postova, od strane nekoliko clanova ovog foruma, kojim su u temama slicnoj ovoj velicali kriminal i nasilje.

A sve te teme si ti budno motrio i nisi reagovao.
Najbolji primer je tema o Albancima/Kosovu i o pederima.

Ako ti kao moderator ovog foruma te postove nisi brisao, to znaci da si se sa sadrzinom tih postova slagao.
A vec je neko ranije bio napisao, da forum nije izmisljeno mesto u zemlji dembeliji, forum je DEO casopisa koji je DEO jedne kompanije.
I da napisana rec i neizbrisana od strane moderatore moze imati i pravne posledice.

Postovi takve sadrzine, koje pise tih par ljudi koje sam pomenuo, mogu kuci sa zenom, decom, roditeljima, prijateljima, da se izgovaraju, a ne da se pisu na forumu koji predstavlja jednu drzavnu kompaniju.

Mada, cim Kuzma moze da pise onakve kolumne, onda ni ovo ^ sto sam ja napisao nema mnogo smisla. Jos jedna tekovina starih vremena...

@radovan
Pa osnuj piratsku partiju, sta je to za bosanski politicki sistem.
Ionako tamo ima premalo stranaka, politicara i nivoa vlasti .

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
suština ovog pisanija je da kada dođem u situaciju da postoji realna i vrlo visoka verovatnoća da za dve godine neće imati šta da se jede, a o odgajivanju kvalitetnog potomstva koje će imati perspektivu nema ni govora, apsolutno me više ne zanimaju nikakvi ideali, parole, filoskule, long-distance politika na staklenim nogama i briga o dobrobiti Electronic Artsa. Situacija je crna da crnja ne može biti, naročito kad malo zagrebeš po površini i popričaš sa ljudima iz odgovarajućih struka.
I ti si odlucio sta, da postanes gori od goreg ?
Zasto svojim primerom ne pokusas da promenis nesto, nego ces se radije utopiti u sivilo.
Jbeni deja vu devedestih je to.
Pjanovic je offline