Prikaz jedne poruke
Stara 23.5.2020, 21:24   #13749
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Aquaman (2018)



Pogledao ga malopre na TV. Strip nikada nisam čitao niti mogu da komentarišem kvalitet adaptacije ali dizajn je prilično dečiji. Poneki likovi i kostimi me podsećaju na moćne rendžere. Priča je onako, OK stripska, superherojska, origin klasika i tu nemam zamerke. Gotivim totalno i ovog Momou (iako bih kao muškarac trebalo da ga hejtujem) i Amber (na nju se nikad ne ljutim što ne zna da glumi ) ali ostali likovi su mi nekako natrpani razni poznati glumci i to je to. Niko se tu realno ne trudi, šljaka se za kintu koliko mora. Kontam da su zbog podvodnog sveta morali sve živo da animiraju ali sama animacija je verovatno jedna od najgorih koju sam video posle 2000-te... ponekad me je bilo sramota da gledam pravo u ekran koliko su pokreti likova kruti i neprirodni... neke AAA igre ovo danas rade bolje i to mi je najveća zamrka na film.

Izvinjavam se potencijalnim fanovima ali subjektivno ja ovim podvodnim moćnim rendžerima ne mogu da dam više od 5/10

Od DC comics mi je do sada samo Wonder Woman valjala, ovo ostalo je sve ili dosadno ili kičerica.

Poslednja ispravka: Aibo (24.5.2020 u 11:30) Razlog: Preterao sam: 4->5
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke