Prikaz jedne poruke
Stara 23.3.2016, 18:05   #10352
tiho86
Veteran
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: NEO-TOKYO
Poruke: 589
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 225 puta na 136 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku tiho86
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Acaf, јел знаш да су филмови Последња екскурзија рађени по истинитим догађајима? (добро ајде, није да нема истине о судбини, јер је сигурно не мож' избећи ).

Е сада, што се тиче BvS: Dawn od Justice, јбт ко још слуша професионалне критике???!!! Слушајте шта заљубљеници суперхер. универзума кажу односно њихове оцене, мада ни то не треба прихватати превише озбиљно, јер када провалим да скоро нико није гледао Снајдеров Watchmen, дође ми да ударим главом од зид, а 1 је од најбољих суперхер. филмова које сам гледао - мрачан, бруталан, визуелно савршен испреплетан са савршеном причом што само Зек Снајдер уме и може. Али већина је тај филм тешко сварила због тог dark mode-а и свега мрачног, а он је слично направио и са 300, као и са Sucker Punch и оцене су им свуда више него добре, али професионални критичари га једноставно не готиве...да...али хеј важно је да готиве Џ. Џ. Абрамаса, лика који је од Стар Трека направио CGI clash. То је просто, када критике почну да хвале некога, то иде у бесвест, иако нема смисла.

Ако је Снајдер применио dark mode и у BvS: Dawn od Justice, мени је то одлично. Ако и поред свега филм заиста није довољно добар (искључиво по мишљењу гледалаца - фанова), нема везе, онда је то до Warner Bros. Уосталом, можда је и Marvel утицао на неке критике, не би ме чудило, јер је познато какви су по том питању.

Мада када видим колико високе оцене имају неки од најпрецењенијих филмова икада (Frozen, It Follows, WALL-E, Brave, Одисеја, Sicario, Guardians of the Galaxy, The Intouchables, Ant-Man, Avengers: Age of Ultron, Boyhood и листа иде и иде), онда се додатно не обазирем на њих. Као што је написао Пентраксил: Управо тако.Ма да бре сигурно...јеси ти то одгледао или нЕси? Када одгледаш, као фанбој и оцени. Боли те уво шта критике кажу, посебно оцене на Rotten Tomatoes, на њих сам алергичан.
Ja nisam nesto ljubitelj superheroja.Volim bartonove Betmene i to je to.Obozavam stripove,ali nekih drugih zanrova.Mene je Watchmen prijatno iznenadio,odlican film..nekako je lepo ispricana prica.Akcione scene dozirane,muzika odlicna.Sto se tice BVS meni je najveca zamerka fotografija,ja zaista ne znam ko potencira onavku fotografiju(znam da je bila i u MOS,znaci snyder) neku muljavu zuckastu Npr ona je legla u 300 ali ovde mi nikako ne stoji.Zaista mi ubija izgled filma(kazem naravno na osnovu trailera)kao da time maskiraju dobar deo cgi

tiho86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke