Prikaz jedne poruke
Stara 10.4.2012, 18:02   #525
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Milos The Sly kaže: Pregled poruke
Nije pametno da se učlanjujete u bilo koju od tri frakcije pre nego što istražite celu mapu, zato što će dosta promeniti način na koji pripadnici drugih frakcija reaguju na vas i zaključati dosta stvari.
To me zanimalo, onda neću još pristupati miliciji, želim da što više stvari istražim, obavim što više questova, napredujem u levelima.

Ono što je primamljivo kod ranog pristupa miliciji je što daju armor od 40/40 dok inače imam onu odjeću sa farme sa samo 15/15, a nudili su i neki mač ako nađem nekog paladina koji se zagubio u gradu. Sjećam se prije kad sam igrao da sam jedva čekao da sakupim dovoljno para i strenghta da bih mogao koristiti jače mačeve i oklop, jer baš trebaju.

Mislim da ću biti aprentice od Bospera, ionako inače dosta lovim u Gothic igrama i kasnije prodajem kožu, a ako ću kod njega dobijati i veću cijenu tim bolje, dok se sa druge strane nikad nisam previše bavio kovanjem oružja. A i pare mi trebaju, nemam ni za mapu svijeta jer košta 250 zlatnika a ja nemam ni 200, još sam morao platiti Andreu 50 zlatnika zbog neke tuče, istukao sam onog lika u Harboru što lupa onim čekićem (a kad se sjetim bila je opcija da mu dam 10 zlatnika da prestane, čime bih riješio taj quest, jeftinije bih prošao )

Citat:
Uruk kaže: Pregled poruke
... mozes i lopovima da se pridruzis i naucis dzeparenje.
Da li se i u tom slučaju kasnije mogu priključiti miliciji i paladinima?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke