Prikaz jedne poruke
Stara 6.2.2007, 12:47   #18
Dzasko
Novi član
 
Član od: 2.2.2007.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Talking Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Citat:
Eniaroyah kaže:
Ok, ja sam i dalje zbunjen - jel tebe interesuje PS2 (Playstation 2) ili PSP (Playstation Portable)?

Za PS2 - da, samo modovani (hardverski krekovan specijalnim čipom) PS2 može da pušta kopije. Kopije možeš skinuti sa neta (npr sa torrent mreže) i narezati iz Alcohol120% programa. Ili kupiti kod dobavljača. Whateva'
Takođe, uz program PS2reality media player PS2 može da pušta i XVID, MP3...

Za PSP - ovo nemam, ali znam da ne može da se moduje 2.0 već samo 1.1a, i da postoji način da se uradi reverse sa 2 na 1 ako kupiš ovaj novi, ali je opasan po prenosivu konzolu, mada, ljudi ga rade... da li možeš skinuti s aneta i narezati igre za PSP - teško, konzolica koristi specijalne male diskove... protiv piraterije... ali sve se može kad se hoće, zavisi koliko jako hoćeš nešto... (milka čokolada, odmah, jako! )

Nisi ispao glup u društvu nego si postavio konfuzna pitanja. Sad sve mislim da si hteo da pitaš "može li PSP da se poveže na TV" a ne PS2 koji je pravljen za TV...
Hvala ti brate ti si mi najvise pomogao samo si malo trebao da objasnis oko Alcohola 120% ali svaka cast, sada igram najnovije igrice.

Poslednja ispravka: voodoo_ (6.2.2007 u 13:31)
Dzasko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke