Prikaz jedne poruke
Stara 28.5.2015, 8:55   #30
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Kupujem Prodajem

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
@jovaš

C, c, c, ne pratiš pažljivo forum, Aibo je pomenuo tu prevaru: http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...9&postcount=10 Šalu na stranu, krivo mi je što ti se to desilo, ali za "too good to be true" stvari treba dobro ispipati pre nego što se zaletiš sa kupovinom. U istoj temi, koju sam linkovao, sam napisao da su i mene "zavrnuli" i to na eBayu sa kvarnom GTX 670, tako da je i tamo sve moguće, a kamoli na KP. Doduše, eBay ne bi bio eBay da mu nisu kupci na prvom mestu, pa sam ja svoje pare dobio nazad, ali sam se pošteno namlatio sa tim (dokazi, prepiske, slanje nazad...).

Tako da oprez na kub kad su grafičke u pitanju. Sem ovakvih evidentnih prevara, GPU-ovi su vrlo kvarljiva roba (u odnosu na procesore, recimo), pa neko može da prikrije prevaru tako što uvali "pečenu" grafičku koja će raditi kako treba još mesec dana. Ima hiljadu jedan način, ali ipak ima i kvalitetnih članova i dobrih kupovina - ja sam uzeo sad polovnu GTX 960 sa domaćom garancijom, ispričah se sa čovekom kao da ga znam ceo život. Znam da nisam prošao najjeftinije moguće, ali isto tako znam da mi nije stigla Radeonka 3450. Nekad je bitno platiti i za sigurnost, a ne samo za proizvod.

Inače, isti problem kao i @SlobaNBG... Da me ocenjuju, imao bih već neki "status" na KP, ovako sam anonimni gušter i dalje. Kupindo i Limundo su bolji po tom pitanju.
Pa ima tu još stvari.
Može neko da dobije negativne komentare zbog neke budale koja nije sa nekom sitnicom zadovoljna.
Ima ljudi koji očekuju savršene polovne stvari.
Jedan se npr. žalio što je dobio prljave komponente, nije ih prodavač očistio pa mu lupio negativne komentare.
Ima svakakvih, treba e pazit.
Ja s obzirom da sam iz Crne Gore, ne prodajem tamo ništa.
Samo trgujem, imam par pozitivnih komentara kao kupac.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke