Prikaz jedne poruke
Stara 14.3.2011, 22:18   #87
wog326
Član
 
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: New South Wales Sydney
Poruke: 497
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 52 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wog326
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
Ja imam par problema sa nortonom, gori je od virusa koje nalazi. Menja mi pocetnu stranu u browseru, svaki crack za igru ili neki program koji skinem mi brise, bez mogucnosti da to sprecim. Zatim vise ga uopste nema u task manageru (W 7) ,pa ga ne mogu ni iskljuciti. Cak i kad sve uradim disable u tray-u i dalje radi kao da ga nisam ni iskljucio, sve brise.Pricajmo o paranoji .Istina je da ne opterecuje sistem, al realno ja ni najtezi AV ne mogu osetiti sa ovoliko giga rama, tako da to meni ni ne igra neku ulogu. Svaki bi mi bio dobar, samo da nije ovako naporan.
Tako da ipak necu cekati 13dana da istekne trial, sad kad zavrsim download necega (tajna), moracu ga uninstal. A sto se tice online virusa ionako nisam nijedan jos zakacio, tako da mi avast moze odraditi posao, sto se tice online-a pazim, a sto se tice crackova, to je vise nuzda i stvar navike. Sistem ce me morati toliko istrpiti.
za to ima resenja meni je isto brisao neke fajlove bez moje dozvole
kada kliknes na norton pojavi ti se onaj njegov home screen i tu imas computer protection i ispod toga imas "scan now" i history ti kliknes na history i tu ces videti sta se sve desavalo u poslednje vreme tj sta je on detektovao u poslednje vremene onda tu u history nadji fajl sto ti mislis da nije virus klikni na njega i onda ces na desnoj strani imati sve detelje tog fajla.kao sto su rizik ,vrsta "virusa" i recommended action i ispod toga ces imati mali box gde pise "more details" tu kada klines otvorice ti se prozor koji ce se zvati file insight tu ce ti isto pisati koja je vrsta virusa i sta se desilo sa njim tj pisace ti virus has been detelted ,virus has been sent to quarantine tako nesto slicno tome ili ce ti pisati theat has been removed no further action needed u to istom przovoru ces ti biti 3 sekcije prva je
*details
*origin
*Activity
e tu gde pise activitu ce ti pisati gde je nasao virus file:C bla bla bla
e sada na dnu tog prozora imas dole pise "options" klikni na to i i onda klikni na restore on ce te pitati dali si siguran da oces da restorujes virus nazad u tvoj komp ti klikni "yes" i to je to i onda ga samo stavis u exclusion list i to je to tako sam ja radio kod mene i nisam imao problema
nadam se da si razumeo sve ako imas problema javi se ajd pozdrav
wog326 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke