Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2021, 4:32   #99
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Kako proceniti polovne komponente?

nisam često delio negativne, možda jednom nekom novom članu da ne prevari još nekog poštu mu je oglas i dalje bio aktivan, nisam morao ništa da dokazujem, to dokazuješ ako ga tužiš..
Čitam i ocene video sam par puta da je neka ocena možda data bez razloga pa se prodavac žali da mu je skinu, ali ona i dalje stoji..
Uglavnom su svi sa više ocena korektni, to ti je samo plus da znaš sa kim sarađuješ, pa što više ocena veće i poverenje..
Ali i iskustvo.. takvi sigurno ne daju robu puno ispod cene. Mada i tu ima prodavaca koji se ne bakću mnogo nego samo stave i opišu stanje.. ja par puta kupio matične kao neispravne za 30e prodavao za preko 100, i nije bio kvar zaglupaveo se bios par puta.. ako je pokvareno prodam za slične pare eventualno malo jeftinije da vratim bar deo investicije, ume tako da naleti nešto dobro ali ne štekam kao mare 3 grafičke nego gledam da prodam da mi ne stoji pa trošim pare..
Mada nije baš ni sve da se proda, imam 8 procesora, 2 kompjutera, brdo neispravnih hard diskova.. grafička još jedna za rezervu i testiranje 8600gt.. sve nešto sitne vrednosti što ne vredi ni da se cimaš da stavljaš oglas..
Ali za hiljadarku već možeš da se potrudiš, nešto što tebi ne treba a s tim parama izguraš jedan dan..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke