Prikaz jedne poruke
Stara 14.10.2021, 15:15   #96
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Kako proceniti polovne komponente?

Evo da kažem da sam zadovoljan saradnjom i komunikacijom sa Bojanom, nažalost da sve ne bude savršeno PE je pokazao ružnu stranu "profesionalnosti" u našoj lepo zemlji dobrih ljudi. Ne bih se složio da su ispustili samo, po meni takva šteta da (ako sam dobro razumeo) iskoči naopako dvd koji je "zaključan" bravicama, udari i napravi toliku štetu, još se iskine iz ležišta nosač za hardove... to za mene nije "ispalo", to je "igrali smo se ko može jače da baci" ili "preživeo frontalni sudar i leteo po kombiju pa slomio rebra vozaču" šta znam, al' ajd.

Što se tiče cene, ja sam kao tražio 20 za kućište i 3 za grafiku uz njega, nisam hteo da je prodajem posebno (jer je bila reklama da se uzme sve zajedno ko ima volje da se zeza i prodaje to polako, popravi hlađenje na njoj) a pošto sam čoveku rekao ranije nižu cenu, onda je ta ostala za njega pa i malo smanjena, na kraju grafika ode za 1000. To se ne viđa svaki dan ali to što sam ja znao da radi, ne znači da on nije rizikovao.

Jako me iznervirala ta šteta, da je neka šklj ploča pa da kažeš ajd jbg ali ovo je kao da ti onaj baja na parkingu slupa ferarri koji si malopre prodao... ok prodao si ga ali opet ti je žao...

LM, nadam se da će Bojan uspeti da se izbori s tim i da zaradi.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
bojanh (14.10.2021)