Prikaz jedne poruke
Stara 22.1.2021, 16:41   #2
unique93
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2009.
Lokacija: O Bre Novac
Poruke: 3.545
Zahvalnice: 725
Zahvaljeno 1.760 puta na 893 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku unique93
Određen forumom Re: Laptop od 30.000 - 60.000din?

Pazi, to sto trazis i ne postoji bas...tj 60k dinara je 500e i to je neka granica ispod koje ne bih isao.
Prvo, acer je u poslednje 2-3 godine pokazao da je skroz okej..a lenovo je mozda i najbolji proizvodjac laptopova...jeftiniji laptopovi su im najbolji u klasi, a i skuplji laptopovi su uvek medju trazenijima...

Ako zelis da uzmes nesto sto ce trajati 5 godina, mora da ima moderan procesor solidne snage, bar 8gb rama, ssd obavezno...ako hoce da gleda filmove, ips ekran je nesto sta treba da gleda, tn paneli su toliko losi, da nece uzivati u gledanju uopste.

Evo za 65k dinara, imas jedan od najnovijih ryzen 3 procesora(malo jaci od ryzen 3500u), imas 8gb rama, brz ssd, odlican ekran, i kuciste laptopa je odlicne izrade.

https://www.ekupi.rs/rs/Ra%C4%8Dunar.../p/EK000359619

Ispod ovog ne bih isao, posto svi imaju slabije proceore, mnooogo losije ekrane.
Laptopovi su poskupeli zbog ove situacije...mnogo ljudi ih kupuje, a ne proizvode se u onoj kolicini kao tipa 2019. godine...pa je cena svakog laptopa veca za 20%...ovaj laptop sto sam predlozio je neki minimum...ja znam da bi ona nesto do 40-50k dinara, ali tako nesto ima samo polovno, a ovako dobijes 2 godine garancije, dobijes odlican laptop(ovaj model je proglasen za najbolji u klasi).
unique93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke