Prikaz jedne poruke
Stara 17.9.2008, 16:00   #5
MaliZmaj
Član
 
Član od: 21.2.2007.
Poruke: 122
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom

Citat:
Stranac kaže: Pregled poruke
Druze pokusaj sledece.

Uzmi prvo pa uradi reinstalaciju drivera za graficku(sadasnja verzija), pa potom pokusaj. Ako ti ne uspije pokusaj sa instalaciom starijih drivera. mislim da je tu problem do graficke. Ako mozda grijesim pokusaj da nabavis patch za doticne igre, mada sumnjam.nadam se da sam ti makar malo pomogao.

pozdrav
probao vise puta moha proradi samo ako je instaliram pre drivera na blanko windows i trenutno tako i igram a vegas i dalje nece da cuje

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Sto se tice MoH, mogu ti reci da sam i ja imao probleme prilikom instalacije (meni se resetuje cim krene instalacija) i dosta sam proveo vremena po netu i video da mnogi imaju slicne probleme.. Cela prica se vrti oko AGEIA drajvera, windows firewall-a (koji mora biti ukljucen), ostalih anti virus i firewall programa (koji moraju biti iskljuceni) i startovanja instalacije kao ADMIN..
E sad, ako imas AGEIA drajvere vec, obrisi ih i pusti da igra instalira svoju verziju...
gracia moha proradila ali se vegas i dalje zabada sa glupim restartom i plavim ekranom cak sam nabavio tri razlicita dvda i isto

Citat:
worm4 kaže: Pregled poruke
ja sam imao isti problem sa nekoliko igara, sve sam pokušao, uglavnom problem su bili driveri za zvučnu kartu, pa pokušaj da skineš nove drajvere ili da pokušaš sa starijim
hvala na tipu ali to sam vec pokusao posto je drugar imao slican problem

u svakom slucaju hvala svima na pomoci pa ako neko zna kako da resim problem sa vegasom nek se javi

Poslednja ispravka: DeCoy (17.9.2008 u 16:26) Razlog: multiquote
MaliZmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke