Prikaz jedne poruke
Stara 15.7.2009, 21:35   #38
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike FAQ, Serveri, Troubleshooting

Pa, speedy, ima tu dosta dobrih saveta ali se sa nekima ne slazem. Prvo, to koliki ce ti biti sens nema nikakvog uticaja ako si naviknut na njega. Npr. znam decka koji ima sens 8(koji se postandardima kotira kao veliki sens) igra isto kao i neko ko ima sens od 3 do 5( sto se kotira kao normalan sens) ili bilo ko ispod 3. Naravno da teoretski niko ne moze da igra na 20 ili 0.1 ali to svakako niko ne koristi ako nastoji da nauci da igra sto bolje. Drugo, sto se tice cucanja i trcanja kod pucanja. Sa ak47 svakako mozes da cucnes u direktnom sukobu, a posebno ako si zaklonjen nekim zidom ili kutijom. Naravno, sansa da budes pogodjen u glavu je veca, ali ako uzmes u obzir da si puno precizniji ako cucnes, a imas dobar ili odlican aim, to moze puno da posluzi. Npr kad se nadjes u situaciji 3 na 1 sa ak47 il m4a1 mnogo je bolje cucnuti, cak i na srednjoj daljini nego strejfovati. Pogledaj heatonove, spawnove ili demoe nekog poznatog sveskog igraca kada se nadjeu takvoj situaciji . I, kada se ide deglom, ne bih preporucio da trcis ka nekom s obzirom da mu sam ulazis na nisan. I trece, sa savet da budes ekstremno brz, pa prvo se ta brzina mora navezbati. Ja sam licno brzinu vezbao na jednom DM serveru, tako sto sam iskljucio ton u csu, pustio muziku i poceo sa vezbanjem. Tako neces cuti kada ti neprijatelj dolazi s lejda, kao sto ga ne bi ni cuo kad bi bio u steku ili u slicnim situacijama. A, posto na DM serverima ima puno takvih situacija, mislim da je ovo najbolja vezba za refleks.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke