Prikaz jedne poruke
Stara 5.9.2008, 23:17   #4
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Problem sa WMP-om

Citat:
Basa Mrkalj kaže: Pregled poruke
Nisam koristio nikad taj plejer za muziku, ali verovatno imas u opcijama da iskljucis taj efekat. Trebalo bi da je Fade efekat, ili ti fejd-aut. Probaj da nadjes pa iskljuci.

Taj efekat ima i AIMP plejer. Ili moze da bude do DFX Audio Enhancer-a, mnogi ga koriste za Winamp, ali meni se nesvidja.
Nije sigurno do DFX-a, kažem vam, isključim ga i opet isto. Ovo sa buffeom od Maria mi zvuči razumno, samo kako da podesim te stvari? Budi konkretniji.
BTW, DFX je fantastičan, neznam zašto ti se ne sviđa. Nemam nikakvih razloga da ga reklamiram, ali naprosto trebao bi da čuješ reprodukciju na mom Lap-u sa i bez njega i video bi ogromnu razliku. Uz sve to, krajnje je jednostavan za korišćenje. Ako ne voliš osnovni skin, imaš ponuđene još neke.

Update posta: Proverio sam i druge muzičke foldere, sa njima nema ovih devijacija, osim što mi je čitava Billboard kolekcija 80-90 sumnjiva; neki folderi su u redu ali recimo 1982-u neće uopšte da reprodukuje. U ostalim plejerima (VLC, BSPlejer,...) sve je u redu. Nisam pametan.

Poslednja ispravka: Suad Novic (6.9.2008 u 2:08)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke