Prikaz jedne poruke
Stara 24.5.2006, 23:42   #11
Boris[FR]
Član
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: France/Paris
Poruke: 51
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Boris[FR]
Post AM2 izlazi a vec ga ceka spreman CONROE DUAL CORE!!

Svi smo upoznati sa izlaskom AM2. Necu da favorizujem ni jedne ni druge, tako da cu ovo samo ukratko: Naime novi procesor CONROE je izasao u verziji DUAL CORE. Intel nece tako lako da prizna poraz. Isto kao i Nvidia G80 vs ATIR600. Da bi pokazali malo poboljsanje vec "DEJA VUE" CONROE-a resili su da ga uporede ni manje ni vise nego sa AMD FX 62 OC( 2.8Ghz) i posle je bio uporedjivan sa AM2 X2 5000+ (2.6Ghz). Sve tri masine su bile opremljene sa novim plocama MSI 5xxx generacije i sa po 4 Gb Corsair DDRII. Conroe koji nosi oznaku E6700 (2.6Ghz) je nekako uspeo da oduva AM2 X2 5000+ za celih 38% , naprotiv FX-u nije mogo toliko daleko otici samo za 12.9%. Inace ovo i nije toliko lose znajuci da ovaj procesor je izasao pre AM2 i FX 62. Sad samo ostaje da vidimo i da cekamo , kad ce se ovaj rat u GHZ-ima zavrsiti ne znam. Testovi su vrseni u SCIENCE MARK i trajali su oko 12sati.

Sta vi mislite o glasini tzv. CONROE EE (Extreme Edition)? ne znam vise stvarno sam izgubljen jedva sam skupio para da predjem na malo bolji pc i evo vec i Conroe dual core i AM2, a naravno Nvidia i ATI rade ko mravi.
Ako sam negde pogresio javite mi i ispravicu. Hvala unapred
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	conroe.jpg
Viđeno:	195 puta
Veličina:	23,9 KB
ID:	1439   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	conroe i merom.jpg
Viđeno:	190 puta
Veličina:	32,9 KB
ID:	1440  
Boris[FR] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke