Prikaz jedne poruke
Stara 21.4.2013, 11:48   #64
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo tastaturu iz filma "Oblivion"

Kad se sjetim onog trejlera za film s Tomom Kruzom dođe mi da se kratko nasmijem, film nikada nije stigao da izađe, Prvi kontaktni rat je sve poremetio, a baš je radnja trebala da bude nakon našeg trijumfa nad vanzemaljcima, mada u trejleru nije bilo niti jednog vanzemaljca (valjda mi ljudi jesmo sami sebi najveći neprijatelji, saću da vidim, plave majmune smo otjerali, ostaše mi samo ljudi i kao pomoć i kao prepreka).
Sreća pa sam na vrijeme upoznao Jorga Spravea (http://www.youtube.com/watch?v=RKrHnYexBic), pa mi je dao one nacrte koji su mi savršeno došli kao alat za preživljavanje, a nikada neću zaboraviti ni onu 3D tastaturu koju je Forum Sveta Kompjutera davao kao nagradu (ko zna gdje je ona sad?) zbog koje su mnogi protraćili svoju priliku da je osvoje jer nisu poštovali ono pravilo o najviše 3 rečenice u postu (pošto smo u to vrijeme svi mrzili puno da čitamo, a bilo je zanimljivih tekstova).
Sada gledajući, više ne znam da li mi je bolje sada, kada je svjetska birokratija uništena pa sam slobodan čovjek, ili mi je bilo bolje onda kada sam imao pseudosigurnost i udobnost 3D tastatura ... vremena za razmišljanje ima na pretek, JzmA out.
JzmA je offline