Prikaz jedne poruke
Stara 1.11.2020, 0:11   #1320
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Razumem da postoje ljudi kojima se ova igra ne sviđa. Napišeš svoje mišljenje i kritiku i to je OK. Ali dolaziti i ostavljati 10 ili više postova i na isti način prežvakavati o tome kako je igra bezveze je, ako ništa drugo, bolest.
Meni lično je, između mnogih ostalih, DOOM ETERNAL neopisivo glupa i tupava igra. Ali shvatam da ima ljudi koji to vole, koje ta igra relaksira i nisam niti jednom ušao na temu o njoj i prosipao "mudrosti" o tome zašto je to bezveze. Jer to je samo moj lični stav i ne mislim da sam apriori u pravu po tom pitanju.
Meni je RDR2 jedna od 4-5 najboljih igara koje sam igrao u životu. Realizam, imerzija, neverovatan svet prepun živosti i interesantnih sitnica, fantastični likovi i priča o propasti, ljudskosti i pohlepi na jedan sjajan način čine ovu igru remek delom interaktivne umetnosti. Kažete, Gejm dizajn je bezveze?? Kako drugačije da se ispriča jedna priča ako ne određenim redosledom i na određen način, filmski režiranim misijama?? Hoćete da rešavate misiju na više načina??? Igrajte Desperados 3, ovde je priča najbitnija stavka single plejer iskustva. I to kakvog.
A to najviše kritikuju obožavaoci Doom Eternal u kojem (verovatno) treba da pobiješ određene zverke na nivou, otvoriš neka vrata za drugi nivo, tamo pobiješ opet neke zverke da bi otvorio treći nivo, pa sinematik, pa onda pobiješ neke zverke da otvoriš vrata za četvrti nivo...
Karikiram, ali shvatate na šta mislim.
I, da, igra zahteva puno uloženog strpljenja i vremena i ako ga nemate, onda nemojte ni pokušavati da je igrate. To je kao kada bi "Autostoperski vodič kroz galaksiju" čitali svaku drugu ili treću stranu.

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
Realizam je ok, iako me na početku opterećivao. Ja sam kamp totalno zanemario, hranu nisam donosio itd.
Ostalo, čišćenje oružja, čišćenje konja i to, traje bukvalno 30 sekundi.
Pokupiš prvu mapu sa blagom, promeniš zlato za kintu, unaprediš "zaprege" da se snabdevaju preko Ledgera i ne moraš više ništa da donosiš u kamp, sve se reši sa par klikova.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Lex987 (1.11.2020)