Prikaz jedne poruke
Stara 21.6.2016, 2:59   #20
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
Gledao samo dosta ove Zelde i pustio da se slegnu utisci. Uz rizik da budem razapet i ritualno spaljen - iako mi deluje ok, imam osećaj neke šupljine i praznoće sveta. Pogotovo vizuelno mi svet deluje ravno i praznjikavo.
Ja sam imao isti utisak. I taj prikazani deo mi je delovao kao uvodni tutorijal što mi je takodje delovalo kao loš potez.
Međutim ovih dana sam tek, čitajući na twitteru utiske, skapirao zašto se igra dopala ljudima kojima se dopala. Uspela je da pokrene osećaj nostalgije kod nekadašnjih igrača. Izgleda je to peonta, ne da lik zelde smestu u igru iz 2016-e nego da dočaraju kako bi to bilo da su u "ona vremena" bile ovakve mogućnosti. Sve dok porediš ovu zeldu sa današnjim naslovima, ti si izašao iz nostalgičnih vremena u sadašnjosti i ova igra nije za tebe. Inače mislim da je to filozofija iza svih nintendo igara (i hardvera verovatno), Ili se ne pronađeš u tome ili osetiš "onaj pravi osećaj". I tačno tako idu i reakcije na njihove igre, većina nezainteresovanih (koji nintendo smatraju irelevantnim) i oko 25-30 miliona oduševljenih igrača, što je opet kao krajnji rezultat impresivna brojka oduševljenih.
Zelda: Breath of the Wild's Day / Night Cycle


Pripreme za nintendo/universal zabavni park...
Behold! The Amazing Legend of Zelda E3 Booth Tour - IGN Access
Immersive Booth Tour
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke