Prikaz jedne poruke
Stara 15.6.2016, 20:38   #6
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Pa igra ce biti ista, kakve veze ima u kojoj rezoluciji je? Mislim da ce u oba slucaja biti konstantnih 30FPS-ova bez kompromisa na tom polju. Mozda 60, ali tesko.

Par textura vece rezolucije i draw distance nece promeniti igru. To je kao da vidis dobro nasminkanu zenu i onda je vidis bez sminke, zena je ista, samo je sminka drugacija. Iskustvo ti je isto u oba slucaja.

Inace prema recima Aonume, Zeldu ces moci da predjes takoreci odmah, da odes momentalno kod poslednjeg boss-a i pobedis ga. Dakle totalna sloboda u svakom smislu te reci.

Inace ovaj grafikon samo potvrdjuje ono sto i ja mislim. Ubedljivo najzanimljivija igra na celom E3-u. Za mene na dalekom drugom mestu ReCore.
Videćemo, nadam se će iskoristiti NX hardver koji će verovatno biti dosta jači nego Wii U za ovu igru, bilo bi malo glupo da ništa ne promene bez obzira na NX mogućnosti.

Aounuma nije rekao da možeš da pređeš igru odmah, već da je tolika sloboda da možeš otići i kod zadnjeg bosa vrlo brzo,
e sad da li realno možeš da ga pređeš sa početnim oružjem, tri srca i bez ikakvih itema ili abilitija, je totalno druga stvar.

Inače nadam se da će ubaciti Hero mode od početka igra, WW HD i TP HD ga imaju i svesni da ljuidi žele veći izazov od početka igre.

Definitivno je Zelda bila totalno drugačija od svega ostalog što je prikazano na E3-u, naravno u pozitivnom smislu, ljudi su veoma uzbuđeni zbog igre, prodaće ova Zelda dosta NX konzola.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke