Prikaz jedne poruke
Stara 9.1.2007, 23:12   #22
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Temperatura kompa

Citat:
jonathan kaže:
JovanK predpostavljam da mislis na CPU za server, ne nije taj.. normalno mu je 2.66 GHz ..FSB 133.3 i mnozitelj x20.. znaci 2.6

Bravo, evo sad sam ponovo pročitao šta je napisao. Mislio sam da je socket 7, a ne neki sa 7, kako je napisano.
To je socket 754. Mislio sam da je socket 7 koji se koristio 1995, tako da je moguće da je temp 12 stepeni.

E onda to je druga stvar, onda bogme to je malo teže za povjerovati. 12 stepeni je stvarno malo sa običnim hladnjakom. Ajde CPU evo sve i da je 12 stepeni, ali ploče da je ispod 12, nemoguće. Doduše nije navedeno koja je ploča, to jest ship set, ali 12, stvarno za nepovjerovati. Pa neznam da je neki aktivan kuler od 4000 obrtaja na njoj opet je malo.
Pa kolika je onda temp prostorije u kojoj se nalazi PC.Da nije u minusi. E još mi samo reci da ti i na HDD-u ima hladnjak, pa je temp malo preko 20. Moguće, ne kažem da nije, ali je onda temp u sobi gdje se to sokoćalo nalazi -2 stepena.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke