Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2013, 19:45   #538
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Hearts of Iron 3

Citat:
Ein Reich kaže: Pregled poruke
Ne znam koju verziju igrice ti imas, pobedjivao sam ja SSSR u ranijim verzijama igre..Sada igram Hoi3 Their Finest Hour version 4.02.
Vrlo je ojacan AI, hiljade bagova je otklonjeno..
prakticno SSSR pocinje da se regrutuje kroz celu 1939.godinu, a "Mobilization" odnosno potpuna mobilizacija, dolazi odprilike u 1940oj pri kraju godine.
Krenuo sam na njih u junu,22.1941, kada je i pocela Barbarosa, sa oko 1 500 000 vojnika,od toga:
1. u sastavu grupe SEVER imam 490 000 ljudi od kojih 6tenkovskih brigada, 14 motorizovanih brigada i 16 brigada samoshodnih topova(SelfPriperedGuns).
2. Grupa Centar - 540 000 ljudi od kojih 15 tenkovskih brigada, 22 motorizovane brigade i 22 brigade SPG
3. Grupa Jug 400 000 ljudi,od kojih - 6tenkovskih brigada,8 motorizovanih brigada i 10 brigada SPG. Usput,u svakoj grupi armija (Sever,Centar,Jug) ove tenkove i motorizovane brigade spojio sam u Panzer-grupe,tako da nisu rasprseni po celom frontu kao podrska pesadiji,vec skupljeni u cilju Blitzkriega..
Kao sto vidis, ne bi trebalo da budem ni u malo podredjenom polozaju sa ovakvim brojkama,plus imam mnogo bolje tenkove od sovjeta...
Medjutim,njih ima mnogo brate..bez pocetne prednosti koju je Wermaht imao na pocetku rata (Rusi su bili totalno nepripremljeni za rat,sa minimalnom organizacijom trupa i bez regrutacije) ja prosto nemam sta da trazim.. Najvise sto sam sa ovom vojskom stigao, je do Rige na severu,Homela i Kijeva na centralnom frontu,dok na jugu gotovo da nema napretka...
Ponavljam,nisam pocetnik,igram ovu igru vec godinu dana sigurno, u ranijim verzijama sam osvajao SSSR,uvek igram na very hard...
Nzm da li moze da se moduje da Rusi ne izvrse potpunu regrutaciju pre napada...
E onda nebi bio Very Hard.
Da li Ruski AI vara? Tj. da li radi išta što ljudski igrač nebi uradio? Ako je odgovor ne onda on ima puno pravo da to radi. Jendostavno treba ti bolja taktika. Recimo da ih krkneš ranije.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke