Prikaz jedne poruke
Stara 19.9.2006, 15:31   #129
Covenant
Deo inventara foruma

Član od: 4.11.2005.
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: The Worst Hardware and Software EVER!

Citat:
ATI` kaže:
Sto je tice pucanja sistema, sam od sebe mi je jedino "pukao" SuSE 10 i nijedan drugi (naravno sad ces reci da je SuSE s....e i da bas on ne valja )
SuSE je jedan najobicniji trash od distroa od verzije 9.1 koja je poslednja bila dobra(znaci,koristio sam verzije 9.1,9.2,9.3,10.0),pa sve do verzije 10.1 koja je katastrofa i koju sam takodje probao,i samo mogu da se slozim sa raznim slicnim iskustvima na raznim linux forumima
To je rezultat nove politike Novell-a i SuSE da sva buduca izdanja Open SUSE-a budu neka vrsta test-poligona za resenja(dobar primer je Zen u verziji 10.1)koje ce biti inkorporirane u njihova enterprise resenja koja se naplacuju-znaci maltene kao beta verzija sa gomilom poluupotrebljivog i nestabilnog softvera....
Skoro preslikana situacija kao sa RH-om,a slicnu politku fura i Mandriva....
Tako da mi tvoje "prosvetljivanje" nije potrebno.....
SuSE i Mandriva zive od stare slave,a postoji gomila dobrih,brzih i stabilnih distroa(kao sto su Ubuntu,Mepis ili Vector),koji su ih uveliko pregazili po pitanju kvaliteta,a naravno tu su i Slackware i Debian koji mozda nisu toliko sareni kao SuSE,i kod koji nije sve na dva klika,ali rade brzo,stabilno i zavrsavaju posao sto ja od OS-a i ocekujem,a ne neki sarenis,spor pride u koji spada i SuSE...
Probaj neki drugi linux,nemoj SuSE
Covenant je offline