Prikaz jedne poruke
Stara 14.3.2008, 18:26   #2
enki
Član
 
Član od: 12.12.2007.
Poruke: 228
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Problem sa podizanjem sistema

pazi kad i ja imam skoro isti problem haha samo sto je kod mene malo drugacije...

kad sam instalirao neku wirales karticu posle 10 min se restartuje racunar i sve ok kad dodje do wellcome ... posle se odma restartuje .... i nekoliko puta tako .. posle toga ja reko da udjem u safe mod da ugasim karticu .. isto crn ekran !! nemoze nikud :P posle toga nije hteo ni sistem da podigne znaci samo crn ekran kad treba da bootuje.. pa cak nisam mogao da botujem ni sa diska da reinstaliram sistem nece i nece ! kad ga nisam tad razlupo necu nikad. cacko sam po biosu i cacko reko nesto da uradim i uhvatim ukljucim opciju ... nesto vezano za USB tastaturu da moze da butuje i ladno proradi ..
neproradi windows ( mislim nisam ga ni probao) vec sam mogao posle toga da boot ujem vistu da instaliram ....


koja ti je ploca? meni je Gigabyte GA-P35C-DS3


i sad kad sam instalirao vistu sve radi ok nisam ima tih problema ali danas kad sam upalio komp samo se pojavi onaj logo od ploce i tu zabode .. nista dalje ...morao sam da restartujem posle restarta proradi normalno nista .. .nije hvalilo pa neznam dali je neko imao slican ili isti problem . i kako ga je resio
i sta mislite do cega je to
enki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke