Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2013, 14:19   #206
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Mada kad rekose u intervjuu/videu da se setimo upecatljivih likova, na prvu loptu iz dvojke su mi u glavi bili samo Roche, Iorveth, Letho i Philipa (ne racunajuci likove iz keca), dok mi je iz keca u glavi bio maltene svako ko je znacio ista. A keca sam zadnji put igrao pre ihaj. Evo sad mi polako pristizu i likovi iz dvojke, doduse pre se setim questa pa vezem lika za njega nego obratno.
Iz W2 na prvu loptu:

Roche, Letho, Iorveth, Cedric, Loredo,King Ziggy,patuljak brica (beshe valjda Einar, ne mogu da se setim imena, i ne znam iz koga tacno razlogam ali eto ostao mi je u pamcenju kao dobar lik), patuljak sto prodaje maceve u Flotsamu (ona prepirka sa guild predstavnikom me uvek nasmeje), Dethmold (What, no "hello, good morning, pucker up and kiss my arse" ?), corporal Zyvik, OOOOOOOdrin i kompanija, Yarpen i Sheldon (kad god Geralt s njima razgovara cepam se od smeha jer uvek ima neki dobar fazon, a o Vergen rudniku necu da pricam), Briggita Paperbrook, Bras of Ban Ard, trolovi, Ves, Henselt, onaj tip kod kamenoloma sto mu skupljas perca od harpija itd.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke