tema: FIFA Online
Prikaz jedne poruke
Stara 10.3.2010, 20:40   #13
acok97
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: FIFA Online

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
Nakon XXX dana čekanja došao je i trenutak kada sam konačno uleteo u igru. Odmah razočarenje igra može da se igra radnim danima od 6 do 11 .Nema veze...Po ulasku u meni veliko iznenadjenje ,hvala bogu nema debilnih konzolaških menija već PC-ovski po ugledu na FM 10. Standardno igra vam dozvoljava da birate izmedju nekoliko najačih igara u Evropi.Čak su dodate nove ali nema srpske.Posle toga pravim menadžera i dobijam tokene kojima zadržavam igreače . Tokeni ...Besplatna FIFA igra ...Znao sam da EA ne da ništa za Dž...Jedva sam zadržao Arshavina i Fabregasa ostalima uskoro ističe ugovor ukoliko ne budem pobedjivao ili plaćao EA. Ulazim u igru ...Standardna FIFA 09 sa poboljšanim pasovima ,boljom fizikom lopte i .....Bolja grafika.Naravno daleko od konzolaške ali bolje išta nego ništa ...A sad o manama ne prepoznaje mi gamepad, moram da igram preko miša( uštelio sam se , 10 puta bolji osećaj...Standardne mane FIFE. Ono što je dobro je to što ima FIFA 2010 world cup mod (upravo odvalih nekog kretena preko miša,prva utakmica),mnoge modove,in game chat....Nisam je još prostudirao.A sad odoh da još malo igram.Slobodno pitajte o onome o čemu vas intresuje.
OK Onda da se ne patim bezveze
  Odgovor sa citatom ove poruke