Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2013, 23:30   #157
hisamuraj
Član
 
Član od: 21.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 63
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 11 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku hisamuraj
Unhappy Re: Kako vam se čini www stranica SK

Meni se sve čini da su kapitalisti odlučili da sahrane sajt jer nedonosi nikakvu komercijalnu korist a može i da umanji prodaju štampanog izdanja. I naravno, šta god da je za džabe i što koristi narodu to treba da se ukine jer jadni kapitalista nema onda na kome da zarađuje pare. Prema tome, odgovor sa foruma nećemo dobiti.

A što se tiče tehničke strane sajta, te priče da treba vremena za nekakve apdejtove, pripremanja i ostale budalaštine, neje tačno. Takav sajt zahteva jednog čoveka dnevno i to u nepunom radnom vremenu. Pošto se svi textovi prethodno direktno unose u kompjuter radi pripreme štampe, znači ostaje samo copy-paste u html i nekoliko klikova. Kompletan sajt već postoji i sve što treba je da se ubacuje tekst i nekoliko sličica, mislim za to već postoje takozvani CMS-ovi. Mislim, i deca danas znaju da je to lako i jedostavno. Ej bre! Pa za vreme sankcija a i za vreme bombardovanja je SK odolevao poteškoćama i bio redovan i ažuran, dok su ga vodili dobri ljudi
Ovo sad je očigledno novac u pitanju

Ja bih najviše voleo da se nađe neki zvanični mudonja, da istupi i kaže narodu šta se dešava sa sajtom ali ni taj film nećemo gledati jer vesti nisu dobre. A vesti su: SAJT SE GASI, i ako bi se to reklo ljudima verovatno bi prodaja novine opala a moglo bi doći i do bojkota i protesta sve manje vernih čitalaca SK-a.

Nije kriv "SK" već "Политика".
hisamuraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku hisamuraj na korisnoj poruci:
Juraj (29.1.2013), MrDzeri (1.2.2013), simke85 (29.1.2013), ZoNi (29.1.2013)