tema: X52sg-ap156
Prikaz jedne poruke
Stara 18.9.2008, 0:51   #10
l_milos83
Član
 
Član od: 10.2.2008.
Poruke: 34
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: X52sg-ap156

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Postoji jedan broj laptopova sa X4500 grafičkim rešenjem, medjutim, ne znam koliko su rasprostranjeni kod nas i koliko ih ima u ponudi. Centrino 2 platforma je još uvijek nova i stoga su laptopovi koji je posjeduju dosta skupi (iznad 500 evra) i nema ih toliki broj. Meni recimo pada na pamet HP dv5z koji može biti konfigurisan sa ATI-jevim integrisanim rešenjem, medjutim ne znam da li ga ima u ponudi kod nas (prije mislim da nema).

Ja bih sada ti svakako preporučio da pogledaš neki od modela sa neintegrisanom grafikom, jer sudeći po tvojim potrebama to bi bilo bolje rešenje od integrisane. Recimo, gore preporučeni Asus X59Sl je dobar izbor. Toshiba i MSI takodje imaju prilično dobar izbor modela jeftinije klase pa baci pogled na IT Svetu. Mislim da bi tebi bilo dovoljno nešto sa HD2400 ili 3470 grafikom.
neko rece da je 3200 u rangu hd2400 iako je integrisana. mozda bi to bio najbolji izbor toshiba a300d 14p. Jako mi se svidja toshiba i cini mi se da sta god drugo da uzmem, koliko god to na papiru bolje bilo zbog neceg cu zazaliti sto nisam uzeo toshibu
l_milos83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke