Prikaz jedne poruke
Stara 19.8.2017, 3:49   #103
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Koji mobilni telefon koristite? [2017]

Mislim da je adekvatno postaviti ovo pitanje ovde umesto otvaranja teme,da ne bude samo nabrajanje mobilnih,vec i razne analize i primeri,opet u kontekstu mobilnog koji se koristi,odnosno koji se zeli koristiti-nesto kao prethodni postovi.
Imam taj obicaj da sve analiziram 50-tak puta,a onda dodje nova opcija i opet,pa tako sve dalje i vise,i tome nema kraja... Tu mi treba mala pomoc. Morao bih uzeti novi fon jer vec dugo vremena koristim stari (ali u dobrom stanju jos,sa nekim detaljima i funkcijama koje su u rangu sa novim,a mozda i bolje) N8 i to ljubicasti (da ne kazem pink),sad i nema futrole i sl., za taj model.
Hteo sam Xiaomi,ali dok sam se predomisljao i otezao sad nema Note 3 pro modela,a MI5 i 5s imaju dobre karakteristike,ali nemaju radio,audio nije neki,kako se cini...
Cesto slusam radio i muziku,audio kvalitet mi je jako vazan,sa slusalicama (kao i sluske same) takodje,jos vaznija kamera,a ako je moguce i detalji za bolji i laksi rad,neke "cool sitnice" itd.
Opet,da nije 500e.
Opcije su mi-Lenovo P2,Asus Zenfone 3 (ali 552KL verzija), imam duze vreme u vidu i Huawei Y6II (ili Honor holly 3) koji je dosta jeftin ,a dosta dobar,sa dobrim funkcijama-nesto kao "sve u jedan".
Lenovo ima relativno dobru kameru,ali ne super,audio jeste super,mislim da je dual.sim,cena nije losa,ponuda u radnjama jeste losa,ali ok-naci ce se. Asus model ima bolju kameru,dual sim,audio dobar,generalno je bolji,a otprilike u tom rangu-cena skuplja skoro duplo (u Gigatronu ,recimo). Takodje Moto G4 plus,dolazi u obzir mozda. Mozda Xiaomi Note 4,ali ne verujem,ostali imaju bolje karakteristike rekao bih.
Ovaj Huawei mi se svidja,ako neko zna nesto vise "iz prve ruke" mogao bi reci jer ima dosta dobrih karakteristika,a i dosta "fazona" za poboljsavanje-sto su iskusni korisnici provalili,ima na yt dosta video klipova o tom mobu.a ima ga u Huawei radnji, kako pise u mob.svet listingu prodavnica. Nije skup,a dosta dobar za tu cenu.
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke