Prikaz jedne poruke
Stara 13.1.2015, 20:58   #5
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Mobilni (problem)...

Zaista,nisam znao to za pirinac,probacu... Inace,vec sam ga sklopio i pokusao da upalim,drzeci duze vreme taster za ukljucivanje-samo mi sevne ,mozda par puta i to je to,onda sa prilicno slabim osvetljenjem se pokaze "nokia,test" i iznad sifra aparata. Buduci da to ne mogu da iskljucim,opet izvadim bateriju,odnosno rasklopim ga i ostavim da stoji. Ne znam da li mi rade kartice,nisam ih probao jos.

Nista drzacu ga jos par dana,samo sta da radim bez mobilnog...
I naravno,pitanje koje se samo namece- da li cu morati da ga zamenim?

Izgleda da je tako,a to je trosak koji mi nikako nije trebao,uzevsi u vidu situaciju u kojoj sam sad i u kojoj moram imati troskove za druge stvari,i to prilicne,za sta sam vec namenio neku lovu.

Opet,mobilni mi je zaista potreban,a kao sto rekoh ne volim ove pipkajuce blokove,ipak vise volim telefon,a ne palmtop ili omanji lap,sto sam takodje vidjao. Sto je jos gore,skoro svi uzimaju jer je to sad "in","svi imaju", "oni" su zastareli,prevazidjeni,"ovo" je moderno -mora biti da si zato i ti takav (takva,pogotovo) onda,itd.
Bicu pomalo subjektivan,pa cu postaviti ovako pitanje- koji od normalnih telefona je dobro nabaviti,ako budem morao?
Znam da ima tema za to ,malo iznad ove,sigurno cu biti tamo,ali kad sam tu,ipak bih pomenuo par njih polovnih i novih koje sam primetio u potencijalnoj potrazi na netu,a relativno su slicni mom- to su Nokia 515 dual (nov) ,nema nijedan od slicnih da je nov ,a dobar (pa makar i na papiru),a od polovnih bili bi E72 i SE 905 (moja zelja odavno,ipak uzeo sam tada N82,problem je sto je taj SE jako iskoriscen,ako ga ima polovnog). Kao sto je jasno,kamera mi je jako bitna,mozda neke funkcije sa kojima je laksi rad,ali kamera i snimanje mi je bitna stvar kod telefona,pa cak i ako to bas mora biti neki od ovih "novih" vrsta. Sta bi bilo bolje nabaviti.....
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke