Prikaz jedne poruke
Stara 27.2.2018, 23:52   #306
helen
Veteran
 
Član od: 8.1.2009.
Lokacija: Nbg
Poruke: 581
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 107 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Kingdom Come: Deliverance

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Sve je to okej, ali onda neka i cena bude srazmerna tome.
Hollow Knight je igra koju je pravio tim od troje ljudi. Jeste u pitanju 2d platformer, ali igra obiluje sadržajem i može se igrati 30-50 sati. Tako da ograničenja po pitanju tima i budžeta nisu toliko opravdana... ali HK košta 15 dolara, KCD košta 50-60. Obe igre su kikstartovane, obe je radio posvećen tim. Open-world igre svakako donose mnogo više poteškoća, problema, pa onda i bagova, razumem, ali i dalje to ne opravdava neke velike bagove i probleme koje igra ima.

Svakako, strpljiv sam i sačekaću da se zakrpi ovo, samo mi je smor što sam se naložio na igru kad sam krenuo, i sad moram da čekam
Samo da razjasnimo jednu bitnu činjenicu, čisto da bi ljudi bili upoznati. Kingdom Come NIJE finansiran od strane Kickstarera niti bi projekat ovog kalibra bio moguć samo od KC para. Budžet za ovu igru obezbeđen od strane privatnog investitora. Koliko mi je poznato nije otkriveno kog. Dovoljno je uporediti podatke koje je Andross izneo, jer je KC obezbedio svega 1.5 miliona što je jako mala suma u odnosu na ukupan budžet. Da su zavisili od tih para, i da neki lokalni tajfun nije dao pare, dobili bismo KC limburga meseca. Ipak treba priznati da im je Kickstarter omogućio da vide kolika je zainteresovanost igrača za jedan ovakav naslov.

Što se tiče poređenja sa Hollow Knight, recimo da se ove igre mogu porediti samo po dužini trajanja, nikako po sadržaju.

Konačno bagovi.. pa ja ne znam kako oni silni igrači po raznim gejming forumima pređoše igru, izgleda da se na bagove žale oni koji nikad nisu ni planirali da kupe igru.
helen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke