Prikaz jedne poruke
Stara 27.2.2018, 18:46   #302
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Kingdom Come: Deliverance

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Isprobao sam i ja ovo čudo...
Za sad, veliko razočaranje, pogotovo što mi je main quest slomljen te ne mogu uopšte da napredujem.
U pitanju je ovaj deo ovde, kad treba da pričam sa Robardom, i prema meni sva straža i sam Robard postanu hostilni (dok npr u ovom videu to nije slučaj)
https://www.youtube.com/watch?v=mmr8OC1PgyU

Takođe, igra očajno radi, štagod da podešavam, uvek dobijam ogromne padove u u fpsu, iz nekog razloga, čak su i veći kad sam unutar neke prostorije. Igra izgleda okej, ali je sramotno koliko je loša optimizacija. Kad je Witcher 3 makar izašao, igra je odlično izgledala, i istovremeno bila zahtevna.
Ovo mogu da peglaju koliko god i dalje će izgledati kao Oblivion graphics mod.
Što se nekih stvari tiče, izgleda dobro, ali kao pakovanje, baš je prosečno, međutim bio bih zadovoljan s time da me ne nervira loša optimizacija koja uništava doživljaj.

Hteo sam ovo svakako da ostavim na nekoliko meseci, no eto dokolica me naterala sad da probam Tako da sam se samo razočarao.


EDIT:
Pokušao sam još jednom, i dalje postaju hostilni ali sam se zaleteo odmah ka Robardu da pokrenem cutscene. Uspeo sam, ali i nakon toga, dok on priča, straža je i dalje iz nekog razloga nadrkana na mene i bocka me strelama, sve dok i Robard ne skapira da i on treba da me napada. Da napomenem, ništa nisam krao ili uzimao tuđe da bi imali razlog da me napadnu. Odustajem od ove igre za sad.
I krivo mi je, jer me je priča zaintrigirala, i ne stigoh da vidim ni fragment onoga što igra nudi, ali ovo je zaista previše bagovito da se igra normalno sada.

Još nešto što mi je vrlo zasmetalo jeste učitavanje tokom iniciranja dijaloga. Mislim da je to za igru u 2018. godini sramotno.
Pa vljda imaš load prije tog dogadjaja?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke