tema: WOW kutak
Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2008, 2:58   #5161
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Bas sam pomislio kakve su sada instance i nemogu da verujem kako se lako dobijaju itemi.Recimo lik koga ja poznajem vec ima sve zivo i nezivo iz WoTLKa.Ko sto rece lik na youtube svaki retard moze sada da ima dobre iteme,a pre TBCa si morao zestoko da se namucis za svaki epic.40 man raidovi,manji drop chanse za neki item....milina.Bar si nekome mogao da se hvalis:"Ene ja sam full t2(za vreme BWLa i MCa),ili full t3 kada je izasao naxx,a sada nekome da kazes full t7 samo bi se smejao(ne mislim bas sada ali za koji mesec)
Tsk, tsk... sad svaka budala ima heroes (t7), ja sam mogo da budem full do sada ali ne zelim heroes, samo valorous /flex, mada u sredu cu i valorous da budem full, za kapu ne znam dal da uzimam ili ne posto je od alygosa bolja ali passovacu dpsovima ... recimo na mom serveru 3 guilde je ocistilo heroic verzije gde pada valorous (t7.5) a 50 guildi je ocistili normal 10 verzije gde pada t7 (heroes)... ipak 4700 achievementa je impresivan broj giev!

Btw pogle Absession-a iz moje guilde, samo mu pogledaj reputacije i sve ce ti biti jasno 37 exalted wtf
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke