Prikaz jedne poruke
Stara 7.1.2006, 2:44   #19
F@n@T!c_KV®
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 324
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
goran.rs kaže:
Prica i questovi su bolji u kecu dok dvojka odnosi prevagu u nekim drugim stvarima.Ne razumem ovo za zmajeve.Pa njih je najjednostavnije ubiti.Samo stanes dovoljno daleko da ga tek opazis(pod ovim mislim da gore dobijes onaj natpis dragon) da bi ga mogao gadjati i onda ti je dovoljno da ga gadjas i sa "holy arrow".trebace malo vise puta da ga pogodis ali to je to.

Sto se tice Xardasa,bice sigurno i u trojci.A verujem da cemo opet sresti ineke likove poput Diega.
Pa naravno...on je bio na brodu sa tobom zar ne... Ali kada sam cuo o G3 mislio sam da ce da bude malo glupo sto toooliko forsiraju pricu.. i sam 2. deo se zasniva na malo mlitavoj prici....zar ne? a onda sam cuo kako autori planiraju da Gothic 3 ima totalno nezavisni zaplet od prethodnih delova... novi likovi nova prica..Ali su od toga odustali i mogu vamreci da mi se svidja novi zaplet:

kao sto znamo kolonija i grad izvan nje je ostrvo sa kog su nasi likovi pobegli na kraju 2. dela u zelji da izbegnu invaziju od orka...Ali kada dolaze na kopno u glavni grad saznaju da je invazija presla i na kopno..i pokusavaju da izglade stvari.... to je bar najlakse isprican zaplet..sta se krije iznutra preostaje da se vidi.... pa sta kazete?
F@n@T!c_KV® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke