tema: Dark souls 3
Prikaz jedne poruke
Stara 15.7.2020, 15:46   #839
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

i da dodam jos, mozda je bezveze da citas toliko sve ovo sto pisemo.
uzmi i probaj. ova igra to zasluzuje.

i kad krenes, daj joj DOBRU sansu. moguce je da ce te odbiti u pocetku, dok ne udjes u masinu, a onda....

e i apropo toga sto neko rece da je obrisao prvu igru na polovini - meni je to neverovatno. shok.
mislim, ukusi su definitivno razliciti. meni je taj prvi deo jedan od top 5 naslova koje sam ikada igrao, i to sam ga igrao nedavno, pre koju godinu. tada mi se cinilo da igrice vise nikada nece da mi budu sto su bile pre. igra je bukvalno razdrmala gejmera u meni.
uostalom, grafika je mozda i najmanje bitni segment dark souls serijala.

a i prvi deo je dobio remaster. ja sam igrao bez njega, bilo je neko zezanje uciniti da uopste radi kako treba na tastaturi i misu.

kad smo kod toga, dodacu da je kod serijala super i bas to, sto mozes da ga pikas i sa gamepad-om i sa tastaturom i misem. ja sam drugi deo recimo odigrao sa gamepadom i to mi je bila prva igra tog tipa da sam je igrao sa gamepadom (prva u kojoj sam kameru okretao sa stickom). konzole sam nekada iznajmljivao, nikada imao.
anyway, trebalo mi je vise dana da se priviknem, ali mi je drago da jesam. i treci deo cu tako. a nisam ga vec odigrao jer sam ga cuvao. ne znam sta cu kada ga predjem, verovatno sto neko rece - da se bacam na emulator i probam sekiro (cije okruzenje me ne privlaci toliko, ali dobro).
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke