tema: Dark souls 3
Prikaz jedne poruke
Stara 6.7.2020, 8:44   #825
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
DaniloNS kaže: Pregled poruke
A da li postoji bilo kakva mogućnost da se uklopim u level 120, gde će i magic i melee attack biti na solidnom nivou? Stvarno bih želeo da mi Intelligence ostane na 60, a da opet imam i solidan str/dex. Mislim, INT mi je baš bitan stat, jednostavno čini igranje daleko lakšim.

Ja igram dark build (30/30 faith/int), sa Crystal Chime ~210 spellbuff, Court Sorcerer staff ~230 sa 60 INT, ali mozes da koristis Dark/Chaos infused oruzja. (Lothric knight sword, Gothards Twinswords, Murky hand scythe, Estoc, cak i oruzja koja su dobra samo kad se koriste 2h npr, Scimitar).

SL 95 Pyromancer
Vigor 39
Attunement 26
Endurance 26
Vitality 20
Strenght 12
Dexterity 9
Intelligence 30
Faith 30
Luck 7

Statovi sa Prisoners Chain. 25 bodova do 120, prvo dex/str za oruzja, int ako ti treba za neke magije, endurance attunement itd.
Na pocetku igras kao klasican <30% load kite mage i spamujes farron hail i homing soulmass dok ne izgube zivce i krenu da spamuju running attacks ili se prebace na crossbow.

Mozes da igras i sa Haysel pick, ~210 spellbuff sa 60 int (ima True Chant ne znam koliki je buff na dmg), true combo R1 - Old Moonlight ili Soul Greatsword. Saint-tree bellvine u levu ruku, daje casting speed buff cak i kad se Heysel koristi 2h pa ustedis ring slot koji bi inace isao za Sage ring.

Najbolja varijanta po meni je Demon Scar pyro, true combo R1 - Dark flame - weapon art, fenomenalan 2h Scimitar moveset. Chaos bed vestiges je za razliku od jacih Sorcerry magija dovoljno brz i ima solidan AoE za free aim. Odlican i za PvE, ne moras da menjas magije.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
DaniloNS (6.7.2020)